Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.
Honoré de Balzac

Hi!

13. července 2011 v 10:35 | J.
Ahoj.. tohle je pro mě zatím něco zcela nového, ale vždycky jsem si přála mít vlastní blog. Když jsem byla menší několik jsem jich měla, ale nikdy jsem moc nevěděla co s nimi. Teď, když mi je skoro 18, jsem tenhle krok udělala znovu .

Takže abych o sobě něco řekla. Je mi skoro 17 a půl (18 mi bude v únoru). Bydlím v takovém malém městě, kde se skoro všichni znají, takže to je vlastně docela "drbárna" . Prostě ať jdete kamkoli, všichni vás vidí, všechno o vás vědí. Občas je to docela naprd (promiňte ten výraz). I když tady bydlím, do školy musím do dojíždět skoro 50 km, takže většinu času trávím na intru. Ten ale patří jiné škole, než té mojí, takže mě tam moc nemusí. Časem se s tím člověk smíří, ale stejně jsem mnohem radši dom a když je možnost, tak dojíždím. I přes tohle všechno jsem se snažila zachovat moje vztahy s bývalými spolužáky, ale moc se to nedaří.

Strašně ráda čtu. Ale vážně, nechci si nějak zvlášť fandit, ale pravděpodobně víc než ostatní. Teda aspoň mi to spousta lidí říká. Knížky jsou velkou součástí mého života. Přečetla jsem jich vážně hodně, a chci se s váma o ně podělit . Žádnou nejoblíbenější asi nemám, zaujalo mě jich mnohem víc. Jedny z těch vážně důležitých, co si myslím, že mi docela ovlivnily život jsou určitě Bídníci, Pilíře Země a teď tam patří i Vyhoďme ho z kola ven (Přelet nad kukaččím hnízdem). Doufám, že někdo, kdo je taky četl, mi sem napíše, co na ty knížky říká - moc by mě to potěšilo .

Další z věcí, co mám vážně ráda je hraní na klavír. Hraju už od první třídy, což je vlastně 12 let. Pff, tak dlouhá doba.. to mi ani nepřijde. Posledních pár let jsem si tiskla vlastní noty a učila se songy, které mám ráda ( My heart will go on, I will always love you, requiem for a dream atd). Teď čekám, až zase budu mít co slavit, aby mi rodiče nadělili zpěvník od the Beatles. Zatím o tom ví jenom mamka, ale doufám, že když o něm budu často mluvit, jednou ho dostanu. Ale nehraju jenom svoje písničky. Taky chodím do hudebky a tam hraju se svojí učitelkou. Občas mi dává dost zabrat, protože na intru nemám jak cvičit, tak je to někdy dost krizový . Kdybyste ale někdo znal nebo měl nějakou dobrou stránku, kde jsou noty stáhnout free, tak snad víte komu napsat.

Jednou bych chtěla cestovat. Strašně toužím po tom, že se jednou podívám do Paříže. Eiffelovka mě prostě strašně láká. Chci tam už od svých pěti, ale zatím mi to nikdo nesplnil. Asi si budu muset našetřit a vydat se tam sama . I když to se tam asi nedostanu nikdy. Taky se chci podívat do Londýna, Říma, Barcelony, Austrálie, na Stonehenge, do Holandska atd - ještě to je dost dlouhý seznam. Ale na prvním místě je úžasná Paříž a všechna její zákoutí.

Na jednu moji oblíbenou věc bych zapomněla - strašně ráda peču. A to cokoli. Nedávno jsem objevila kouzlo amerických cookies. Všichni doma se po nich mohli utlouct. I když jich byly tři nebo čtyři plechy, snědlo se to za 2 dny. Jenom jsme se sesedli k televizi a sušenky mizely. Teď chci upéct tátovi dort k narozeninám, ale vůbec nevím jaký. Zatím jsem měla v plánu dělat cheesecake Walnut Praline: http://www.101cheesecakerecipes.com/nut_based/maple_walnut.html. Dělal ho někdo?? Jestli jo, tak dejte vědět, jakej byl .

Myslím, že tohle pro začátek stačí, stejně si to asi moc lidí nepřečte, buď je to nebude vůbec zajímat, koho by to taky zajímalo. Nějaký informace o obyčejné holce, a nebo je odradí délka, protože jsem se trochu rozepsala. Když si to ale někdo přečte, tak vám moc děkuju a nechte mi tu nějakou zprávu :) Bye, bye!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: GORMAL
PICTURES BY: JAREK KUBICKI