Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.
Honoré de Balzac

Sam, Clover, Alex!! Kde jste?

10. listopadu 2011 v 20:31 | J.
Občas, když mi je mizerně mám chuť vrátit se do svých dětských let. Zvlášť v ty dny, kdy to cítím už od rána, že den bude tak říkajíc nanic. Dřív jsem nevěděla, co si s tím mám počít, jestli se jenom utápět v blbé náladě, nebo proti tomu něco podniknout. Najednou mě to ale napadlo! Vrátím se zpátky do doby, kdy mě nic takového netrápilo, do doby své nejoblíbenější pohádky. Vrátím se tam, no vlastně nevrátím, zase se do ní vžiju :) . Do doby Totally Spies! Mých tří kamarádek.

Právě předevčírem jsem to zkusila, pustila si na internetu ten úplně první díl a lepší to snad už být nemohlo. Hned potom jsem se zase cítila líp. Vžila jsem se do toho jejich života, přemýšlela nad jejich problémy, řešila jejich mise. Uvažovala jsem, kterou z nich mám nejradši a zase jsem se nemohla rozhodnout, jako vždycky :). Pohltily mě Cloveřiny zájmy o nákupy a kluky, Samino učení a Alexino nadšení pro sport. Byla jsem taky naštvaná na Mandy, protože se k nám chová jako kdyby jsme byly looseři. Potom jsem se zhoupla do Whoopu, kde nám Jerry řekl o naší nové misi. Tu jsme úspěšně splnily a vrátily se zpět na Bev High School. Užívaly si života a necíltily se mizerně. Potom šly na nákupy a nakonec domů, do krásného, super moderního pokoje, jaký jsem si vždycky přála, a ten svůj opravdový se podle něj snažila přestavět.

Pak díl skončil, ale já se už necítila, tak jako na začátku, předtím, než jsem si ho pustila, cítila jsem se mnohem, mnohem lépe. A to nepřeháním. Vážně mi to pomohlo. Moje opravdické starosti nabraly hned jiný směr, začala jsem se na ně dívat z jiného pohledu. A taky jsem byla ráda, že jsem se na "špionky" znovu podívala. Chyběly mi, kamarádky jedny. Teď to budu dělat mnohem častěji. Prostě, až jednou nebudu vědět coby, prostě pustím počítač a podívám se ně.

Abych nezapomněla, druhý den jsem si pustila Totally Spies! Le film! Sice nebyl v češtině, jen v angličtině a bez titulků, ale to vůbec nevadilo. Kdo chce, rozumí tomu. A hlavně, ta angličtina je tam vážně moc jednoduchá. Teď bych se na něj podívala znovu. Vlastně možná si zrovna pustím druhý díl, místo abych se naučila dějepis na zítra. Sice bych se na to měla podívat, ale Sam mi třeba poradí. To ona je ta nejchytřejší! Usmívající seclover, sam&alex - totally-spies-clover photo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukky Lukky | Web | 10. listopadu 2011 v 20:39 | Reagovat

Tú rozprávku si pamätám :D :D

2 akonanechty akonanechty | Web | 27. listopadu 2011 v 19:52 | Reagovat

aj ja som to pozeravala :D

3 Gechitka Gechitka | 3. dubna 2012 v 17:23 | Reagovat

Ahojky. Nejsi sama, já na ně koukala na základce, to jsme doma měli Jetix. Teď jsem se k nim vrátila a koukám na ně pravidelně. Jelikož je začali stahovat z youtube, tak jsem si všechny díly stáhla do PC a koukám, kdy se mi zachce. Taky jsem viděla jejich film, škoda, že to stále není v češtině, ten jejich humor tomu dává grády. Jinak v r. 2013 vyjde nová (šestá) sezóna Totally spies, tak snad to co nejdříve přeloží a bude i u nás. Už se těším na nové díly a to je mi 22 let. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: GORMAL
PICTURES BY: JAREK KUBICKI