Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.
Honoré de Balzac

Vysněný svět ... tam za zrcadlem

27. února 2012 v 19:27 | J.
Jaký je?? Ten svět za zrcadlem? Ten vysněný svět, o kterým každý z nás občas přemýšlí? Svět, ve kterém se sny stávájí skutečností.
Můj byl takový .. svět, kdy nemusím být v tom "domě hrůzy", na intru. Ale to se mi teď změní! Konečně, za dva dny tu končím a budu už každý den dojíždět. Sen, svět za zrcadlem. Už tři roky si tohle přeju. Tohle byl můj sen, můj svět za zrcadlem. Věc, o které se mi zdávalo. A teď se to splní...

"Jeden z dalších" mých světů za zrcadlem je ten, že se narodím někdě jinde. V jiné době, v jiném městě, v jiné zemi. No nezní to tajuplně? Probudit se a zjistit, že jsme někdo jiný? Že žijeme jiný život??
Jsem mladá, vypadám jinak, jsem někdo jiný. Žiju si ten pohádkový život, který bych si moc přála, procházím se po Champs Elysées/Sunset Boulevard, 5. avenue, nebo po jakékoli jiné krásné ulici. Jsem úspěšná ve své práci, kterou mám moc ráda,m bydlím ve svém vysněném malém útulném bytě. Prostě si žiju svůj sen.
--> samozřejmě jen ve svých snech :)

Jeden z dalších asi bude i ten (úplně z jiného soudku), že bych chtěla žít několik let třeba v džungli. Živit se tím, co vypěstuju, žádná elektronika, prostě nic moderního.

A co ty Vaše "světy za zrcadlem"?? Jsou taky tak střelené?? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: GORMAL
PICTURES BY: JAREK KUBICKI