Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.
Honoré de Balzac

Jízdy?? Hmm ;)

29. března 2012 v 12:31 | J.
Dnes.. dnes k tomu došlo. Měla jsem zkoušky v autoškole. Přišla jsem celá vyklepaná z testů, že je určitě neudělám. A hádejte co? Testy na 100%. Byla jsem tak šťastná! :) S jízdou už jsem si hlavu nelámala, tu přece dám, jízdy mi vždycky šly.

A ejhle. Jen co vyjedu, co se asi tak nestane. Jedu si za autem, které staví na stopce, zastavím za ním a už si myslím, že to je super, jen se rozjet. Jen co odjede auto, pomalu se rozjedu taky.

No a pak, laskavý pan komisař, mě navedl na parkoviště, kde mi oznámil, že jsem udělala hrubý dopravní přestupek, nezastavila na stopku.

Ale já přece zastavila, říkala jsem si po tom, co jsme se s kamarádkou vystřídaly (ta mimochodem, vjela do protisměru, ale i tak jízdy udělala).

Od té doby už jsem vystřídala 6 stupňů nálady: nejdřív ještě v autě neuvěření, potom nepochopení. Venku předstírání lhostejnosti, abych nekazila radost holkám, potom smutek, rozčilení a teď?? Teď už se tomu jenom směju -- co na to taky jinýho, že? Vím, že jezdit umím, tohle byla jenom hloupost :).

Nejhorší z toho je, že ani můj učitel pořádně ze začátku nevěděl, za co mě komisař "vyrazil". Prostě pech, možná jsem mu nesedla :).

A poslední perlička! Potom, co jela druhá dvojce, holka, která jela ze stejného místa na stopce nezastavila a učitel jí dupnul na brzdu, protože to už věděl! Vážně, prostě pech. Ach jo..

No, doufám, že v tom nejsem jedinná, a že mě taky podpoříte svými případy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: GORMAL
PICTURES BY: JAREK KUBICKI